TripTím

Náš TripTím je tvorený štyrmi mladými ľuďmi pochádzajúcimi z okolia Žiliny, ktorí sú si navzájom celkom odlišní, ale pri tom ich spája jedna spoločná záľuba a tou je CESTOVANIE. Radi poznávame, radi objavujeme, radi prežívame a radi získavame nové skúsenosti. TripTím je rozdelený do dvoch skupín, pre to, aby každá skupina mohla pre vás osobitne odhaľovať nové a zaujímavé miesta. Z niektorých výletov Vám budú recenzie predkladať družstvá osobitne, no a v iných sa môžete tešiť na zážitky celého TripTímu! A teraz sa vám môžeme v skratke predstaviť:

Marcela Beliančinová

Marcela, prezývaná Mia, je nenápadné dievča, ktoré už od mala fascinovali výlety s rodičmi obzvlášť do prírody, keďže pochádza z malebnej dedinky obklopenej prírodou s názvom Horný Vadičov. Mimo toho ako mladšia spievala a tancovala v súbore a s radosťou pozrela na svet z konského sedla na potulkách po lúkach a dolinách. Je tiež aj vášnivou čitateľkou kníh najrôznejších žánrov, ale predovšetkým knižnej ságy Harryho Pottera. Toto všetko v nej vzbudilo záujem o poznávanie krajov blízkych aj vzdialených, aby vám mohla prinášať jej najúprimnejšie zážitky a pocity, ako vedúca družstva M&M.

Články autora Mia tu.

Matej Jedlička

Matej je výrečný typ človeka, pochádza z mesta kedysi známom ako perla na rieke Váh, teda zo Žiliny. Toto mesto je obklopené krásnou slovenskou prírodou a tiež je bohaté na množstvo hradov ležiacich v jeho okolí. Kombinácia týchto faktorov ho viedla až k tomu, že sa stal sprievodcom na Budatínskom hrade. Vďaka tomu sa pri jeho recenziách budete môcť tešiť na patričnú dávku histórie v kombinácii s jeho pestrými zážitkami! A síce sa na svet rád pozerá z 32 metrov vysokej veže „svojho“ hradu, oveľa radšej sa však na svet pozerá až doslova z nebeských výšok, keďže je pilotom malých lietadiel. A to pre vás znamená, že sa môžete občas tešiť na pohľady na pamiatky z vtáčej perspektívy.

Články autora Matej tu.

Zuzana Michalíková

Zuzana, ktorú všetci familiárne nazývajú Zuzka, je  dievča pochádzajúce z dedinky v srdci pohorí Javorníky menom Kolárovice.  Od detstva je jej veľkou záľubou spev vo folklórnom súbore, má rada ľudové tradície a hranie na klavíri. Jej vášňou ale stále ostáva tanec. Keďže má vďaka tomu všetkému blízko ku kultúre, tak rada spoznáva rôzne končiny našej podtatranskej krajiny, nezáležiac na tom, či sa jedná o pamiatku, múzeum, atrakciu a neodolá ani prírodným krásam, ktoré ponúka naša krajina. Dúfa, že sa s vami bude môcť podeliť s čo najviac krásami, ako vedúca družstva MiŠ.

Články autora Zuzka tu.

Petra Šenkárová

Petra, dievča, ktoré sa na svet pozerá z trochu väčšej perspektívy. Presnejšie sa jedná o výhľad zo 6. poschodia z jej panelovej bytovky v Žiline. Peťa je mestské dievča, ktoré sa však nebráni ani styku s vidieckym prostredím, rada spoznáva a navštevuje nové miesta na Slovensku, ale aj v zahraničí. Má rada dobré slovenské jedlá, ale radosť okrem jedenia nachádza aj vo fotografovaní, čo je jej najväčšou záľubou a je tak hlavnou fotografkou nášho TripTímu. Okrem toho, tiež pracuje ako sprievodkyňa na Budatínskom hrade a počas vašej návštevy tohto hradu, vám rada rozpovie zaujímavosti z dejín, ale aj z prítomnosti o tomto múzeu.

Články autora Petra tu.