O nás

Ahojte cestovatelia!

Sme partia štyroch mladých a na prvý pohľad veľmi odlišných ľudí, no aj napriek tomu je tu jedna vášeň, ktorá nás spojila dohromady. Tou samozrejme nie je nič iné ako cestovanie. Táto stránka vznikla, ako už je možné vyčítať z jej názvu, za účelom priniesť svojim čitateľom tipy na zaujímavé miesta, ktoré sa na Slovensku nachádzajú a oplatia sa navštíviť. Ide o miesta známe, ktoré denné navštívi veľké množstvo turistov, no i menej známe, o ktorých ste možno ešte nikdy nepočuli.

Aj napriek tomu, že sa zameriavame hlavne na cestovanie po našej nádhernej krajine a ukazujeme vám to, že netreba cestovať ďaleko, aby ste videli niečo krásne, nie je vylúčené, že občas keď vycestujeme za hranice, tak vám tiež prinesieme krátku ochutnávku z tohto výletu.

Spoločne vám prajeme príjemné čítanie našich zážitkov a dúfame, že vás naladíme na nejeden poznávací výlet po Slovensku. V prípade akýchkoľvek otázok alebo tipov na miesta, ktoré by sme mohli vrámci nášho TripTímu navštíviť, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo na e-mailovej adrese info@tripytipy.sk. A ak sa chcete dozvedieť niečo viac o jednotlivých členoch nášho tímu, nezabudnite navštíviť časť TripTím.

Cestovaniu zdar!